Доповідачі семінару

В рамках проведення фестивалю “Перші кроки на сцені”, який відбудеться 3 березня 2024 року в місті Києві, для викладачів закладів мистецької освіти буде проводится семінар “Музична освіта дітей раннього віку”.

Наталія Коптєнкова, викладач по класу скрипки, керівник студії “Музична академія”, сертифікована викладач Сузукі 3 рівня, доповідь “Психологічні особливості в навчанні дітей 3-4 років грі на музичному інструменті”

Після закінчення Сєвєродонецького музичного училища в 1996 році почала свій викладацький шлях спочатку в Дитячій музичній школі № 2 м. Сєвєродонецьк в Луганській області, а з 2009 року працює в музичних школах Києва.

В 2007 р. закінчила Луганський національний педагогічний університет ім. Тараса Шевченка (вчитель музики), в 2017 році здобула другу освіту в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв (менеджмент).

В 2018 році почала вивчати метод Сузукі з тренером Анною Подгайською (Гданськ, Польща) і протягом 6 років викладає за цим методом в студії “Музична академія” в Києві, де навчає грі на скрипці дітей з 2-3 років.

Брала участь в міжнародних воркшопах в Латвії (2017), Литві (2018), Польщі (2019,2022).

З 2017 року є Президентом ГО українських викладачів-струнників “ESTA Україна”, а з 2022 року Головою Ради Української Національної Сузукі Асоціації (УНСА).

Катерина Соломкіна, викладач по класу флейти Київської ДМШ 7 ім. І.Шамо, студії “Музична академія”, доповідь “Флейта для наймолодших”

Освіта:

Київська муніципальна академія музики ім. Р.М. Глієра – молодший спеціаліст.

– Національна музична академія України – бакалавр.

– Навчається викладанню за методикою Сузукі в Anke van der Bijl (Нідерланди).

Досвід роботи:

8 років, спочатку як приватний репетитор, потім в музичних школах міста Києва.

З 2021 року року працює в студії “Музична академія”

Катерина Завалко, докторка педагогічних наук, викладач Київської ДМШ 4, сертифікована Colourstring педагог, виступ на тему “Особливості навчання дошкільнят в методиці Colourstrings”

Авторка понад 100 наукових робіт, серед них — монографії «Дитяча скрипкова педагогіка — інноваційний підхід», посібники — «Скрипкова методика Colourstrings для початківців», «Основи інноваційної діяльності вчителя музики», «Основи орф-педагогіки» (у співавторстві зі С. Фір), «Розвиток скрипкової школи Східної Європи ХХ століття: історія, теорія, методика», «Інноваційне музичне навчання та розвиток музичних здібностей учня», «Музична педагогіка: інноваційно-психологічний аспект», «Самовдосконалення вчителя музики: інноваційно-праксеологічний підхід» і новинка 2024 року, адресована учням і батькам, — «Самостійна робота скрипаля».

Катерина Завалко є єдиним сертифікованим Colourstrings педагогом на теренах колишнього радянського простору. Авторка проекту “Музика-дітям”.

Лариса Сердюк, викладач по класу фортепіано студії “Музична академія”, музичний керівник, музикотерапевт, презентація ігрових методик у викладанні грі на фортепіано “Гра та музика – світ дитинства”

Освіта та досвід роботи:

Педагогічний стаж – 35 років.

Закінчила Дзержинське музичне училище, Університет Григорія Сковороди в Переяславі.

З 1988 по 2010 рік працювала викладачем по класу фортепіано Красноармійській музичній школі ім. М.Леонтовича.

З 2010 року працювала в дошкільній освіті музичним кепівником.

З 2018 року працює викладачем по класу фортепіано та викладчем предмету “Загальний музичний розвиток” в студї “Музична академія”

Катерина Шинкаренко, викладач по класу фортепіано та керівник Школи Сузукі (м.Київ), сертифікована викладач Сузукі 1 рівня, доповідь “Груповий урок для самих найменших учнів. Структура уроку, його наповнення”

Освіта:

– Музичне училище УДМУ ім. П.Демуцького по класу фортепіано, клас викладача Патріціо В.Е.;

– УДУ ім.М.Драгоманова вчитель музики та художньої культури;

– магістратура факультету мистецтв М.Драгоманова – викладач фортепіано.

В часи навчання приймала активну участь в фортепіанних концертах та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Катерина навчає грі на фортепіано з 18 років і постійно розвивається в своїй професії.

Сертифікований вчитель Сузукі 1 рівня з 2023р.

З 2017 по 2020р:

участь в Міжнародному Orff-семінарі (Угорщина м.Печ, 2018 р. та Україна, м.Острог, 2019р), в

фестивалі музичних креативних педагогів, навчання на курсі креативних музичних педагогів.

Засновниця музичної студії Muzпростір collaborate 2019 -2020 р.

В 2018-2023 рр. співпрацювала з приватними школами, студіями та Монтесорі центрами м.Києва як вчитель музики за Орф-підходом.

З 2022 року є членом Української Національної аціональної Сузукі Асоціації. Є керівником та вчителем фортепіано та раннього музичного розвитку в Школі Сузукі.